Hero image.

O nas

JouwTech jest ekspertem w handlu partiami i mieszanymi paletami z towarami zwrotnymi.

Od 2019 roku firma JouwTech specjalizuje się w oferowaniu handlu seryjnego i palet mieszanych towarów zwrotnych, w tym elektroniki. Każdego dnia niszczone są tysiące produktów. Dlaczego? Ponieważ zostały po prostu zwrócone. W rezultacie nie mogą być już sprzedawane jako nowe.

Oferując palety mieszane i sprzedaż partiami, udostępniamy teraz produkty zwrotne i nadwyżki zapasów sprzedawcom detalicznym takim jak Ty. Niszczenie zupełnie nowych i nieużywanych produktów tylko dlatego, że zostały zwrócone, jest oczywiście grzechem śmiertelnym. Co więcej, stanowi to poważne obciążenie dla naszego i tak już wrażliwego środowiska.


.

Unikalne palety mieszane i wykup transakcji wsadowych

Kupujemy te towary zwrotne na dużą skalę od producentów i sklepów internetowych, takich jak BOL, eBay i Amazon. Produkty są mieszane w unikalny sposób, co pozwala nam oferować towary, takie jak elektronika, po najniższych możliwych cenach w Internecie. Oferuje to bardzo interesujące marże zysku, zwłaszcza jeśli chcesz odsprzedać te produkty w swoim sklepie lub na platformach takich jak BOL.com, Amazon i Marktplaats.

Po 2 latach ciągłego rozwoju możemy teraz oferować produkty wysokiej jakości w absolutnie najniższych cenach. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym handlowcem, początkującym handlowcem czy osobą prywatną, każdy może skorzystać z tych cen! W rzeczywistości każdy może kupić te palety od nas. Do każdej palety dołączamy nawet kompletny podręcznik pełen wskazówek i trików, które pomogą ci sprzedać jak najwięcej towaru z jak najlepszymi marżami.